Pracuj w KIPPiM

Oferta (rozwoju zawodowego i naukowego)

Zagadnienia związane z szeroko pojętymi procesami rozwoju miast stają się w ostatnich latach coraz ważniejszym elementem procesów rozwoju Polski i Unii Europejskiej. Wiąże się to z rosnącym zapotrzebowaniem na innowacyjne rozwiązania dostarczane przez nasz Instytut. W związku z tym poszukujemy ludzi, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z zagadnieniami miejskimi i rozwijać swoją karierę zawodową w Instytucie. Do zespołu KIPPiM można dołączyć korzystając z czterech programów rekrutacyjnych.

1. Realizacja projektów z KIPPiM. Program rekrutacyjny dla liderów projektów – osób zainteresowanych realizacją swoich autorskich projektów badawczych, wdrożeniowych, szkoleniowych lub komercyjnych w oparciu o potencjał Instytutu.
2. Program IDEA dedykowany osobom posiadającym idee mogące zmieniać przyszłość. Przekonaj nas, że warto zainwestować w Twój pomysł, a my zatrudnimy Cię na okres do 2 lat, dając Ci czas i warunki na rozwinięcie Twojego pomysłu. Program jest aktywny od 15 marca 2015 r.
3. Oferty pracy – klasyczny program rekrutacji do projektów realizowanych w Instytucie.
4. Staże i praktyki. Program dla studentów i absolwentów chcących poznać specyfikę pracy w Instytucie i nabyć nieco doświadczenia. Wielu naszych pracowników zaczynało przygodę z KIPPiM właśnie w ten sposób.

<<< Formularz zgloszeniowy_praktyka >>>