Pracownicy

A
Ewa Arvay-Podhalańska – Zakład Metodyki Planowania Przestrzennego, w. 50

B
Jerzy Baścik – Redakcja Kwartalnika Naukowego Problemy Rozwoju Miast, w.47
Magdalena Bień – Dział Personalno-Administracyjny, w.28

C
Ewelina Cienkosz – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.38
Izabela Ciemięga – Dział Personalno-Administracyjny, w.14

D
Wojciech Dawid – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.40
Magdalena Dej – p.o. Zastępcy Dyrektora IRM ds. naukowych, w.16

G
Agnieszka Gajda – Obserwatorium Polityki Miejskiej, w.20
Wiktor Głowacki – Zespół Planowania Rozwoju Miast i Wsi, w.32
Ewa Goras – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.35
Olaf Gwiżdż – Obserwatorium Polityki Miejskiej, w.25
Katarzyna Gorczyca – Zakład Metodyki Planowania Przestrzennego, w. 50

J
Aleksandra Jadach-Sepioło – Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa
Karol Janas – Obserwatorium Polityki Miejskiej, w.21
Ilona Jankowska – Zespół Planowania Rozwoju Miast i Wsi, w.33
Wojciech Jarczewski – Dyrektor IRM, w.16

K
Leszek Kałkowski – Redakcja Kwartalnika Naukowego Problemy Rozwoju Miast, w.43
Krzysztof Kaszuba  Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa
Janusz Komenda – Zespół Planowania Rozwoju Miast i Wsi, w.32
Anna Korus – Dział Finansowo-Księgowy, w.26

Grażyna Korzeniak – Zakład Metodyki Planowania Przestrzennego, w. 50
Łukasz Kotuła – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.31
Katarzyna Kudłacz – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.41
Mateusz Kulig – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w. 37
Szymon Kurek – Dział Zarządzania i Marketingu, w.36

M
Aleksandra Marczak  Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa
Jaromir Matulewicz – Dział Personalno-Administracyjny, w.28
Antoni Matuszko – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.44
Dariusz Mikołajczyk – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.40
Magdalena Miśkowiec – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.31
Agnieszka Mucha – Zakład Zarządzania Rozwojem Lokalnym, w.22
Dominika Muszyńska-Jeleszyńska –  Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa

N
Kamil Nowak – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.40

O
Piotr Ogórek – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.31
Jarosław Ogrodowski  Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa

P
Monika Pastuszko  Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa
Lidia Płaskowicz – Dział Finansowo-Księgowy, w.27
Jacek Popiela – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.37
Anna Przeniczny – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.31

S/Ś
Piotr Salata-Kochanowski – Obserwatorium Polityki Miejskiej, w.20
Andrzej Słowik – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.45
Katarzyna Spadło  Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa

Aneta Stachelek – Zakład Mieszkalnictwa i Odnowy Miast – W-wa
Magdalena Stawicka – Dział Personalno-Administracyjny, w.16
Łukasz Sykała – Zakład Zarządzania Rozwojem Lokalnym, w.24
Dorota Szlenk-Dziubek – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.34
Agnieszka Świgost – Zakład Zarządzania Rozwojem Lokalnym, w.22

T
Piotr Trzepacz – Redakcja Kwartalnika Naukowego Problemy Rozwoju Miast, w.48
Martyna Tylka – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.41

W
Wiesław Wańkowicz – Redakcja Kwartalnika Naukowego Problemy Rozwoju Miast, w. 47
Agata Warchalska-Troll – Redakcja Kwartalnika Naukowego Problemy Rozwoju Miast, w.48
Waldemar Wiatrak – Redakcja Kwartalnika Naukowego Problemy Rozwoju Miast, w. 42

Z
Magdalena Zalasińska – Zespół Planowania Rozwoju Miast i Wsi, w.32
Paweł Zarębski – Zespół Planowania Przestrzennego i Komunikacji, w.38
Dorota Ziomek – Główny Księgowy, w.27

Marta Ziółkowska – Zakład Polityki Miejskiej i Rewitalizacji, w.40